• To wydarzenie minęło.

Seminarium naukowe pt.: „Lekcja 1: Akceptacja! Wokół problematyki związanej z autyzmem” – 29.04.2021 r.

29 kwietnia 2021

Koło Naukowe Studentów Pracy Socjalnej UKSW oraz Koło Naukowe Studentów Psychologii UKSW zapraszają na seminarium naukowe pt.: Lekcja 1: Akceptacja! Wokół problematyki związanej z autyzmem, które odbędzie się w trybie online 29 kwietnia br. o godzinie 11:00.

Link do spotkania:

Seminarium otworzą:
  • dr Justyna Kurtyka – Chałas – Kierownik Kierunku Praca Socjalna
  • Weronika Banaszek – Prezes Koła Naukowego Studentów Pracy Socjalnej UKSW

Naszymi prelegentami będą:
  • dr Anna Lipska – ukończyła studia psychologiczne oraz filozoficzne na UKSW w Warszawie. W 2016 roku na tej samej uczelni uzyskała tytuł doktora nauk społecznych w zakresie psychologii. Jej zainteresowania badawcze z jednej strony związane są z rytuałami rodzinnymi, metodami narracyjnymi oraz strukturą temperamentu dzieci, z drugiej – wspomaganiem i terapią dzieci ze spektrum autyzmu. Jest specjalistą opracowującym materiały postdiagnostyczne w projekcie „Opracowanie i upowszechnianie narzędzi diagnostycznych wspierających pomoc psychologiczno-pedagogiczną”.

• Ewa Dziewięcka – socjolog, terapeuta zajęciowy, trener umiejętności społecznych. Pracuje z dorosłymi osobami w spektrum autyzmu jako trener pracy w Fundacji SYNAPSIS oraz prowadzi prywatną praktykę. Prowadzi zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe. W swojej pracy koncentruje się na człowieku i jego potrzebach, które mogą być różne pomimo postawienia tej samej diagnozy.

• Paweł Kościński – student V roku psychologii na UKSW. Uczestnik wielu konferencji i warsztatów. Trener grup wsparcia dla ojców rekomendowany przez Fundację Sto Pociech. Wiedzę z zakresu całościowych zaburzeń rozwoju zdobywał w trakcie pracy w Fundacji Scolar. Prywatnie obieżyświat i tata 6 latka.

Spotkanie poprowadzi dr Justyna Kurtyka – Chałas.

Serdecznie zapraszamy!

Data: