Wydarzenia

Konferencja naukowa „Wspieranie aktywności lokalnej wśród seniorów – innowacyjny model interwencji społecznej” oraz otwarcie Referencyjnego Ośrodka Badawczego (ROB)

Serdecznie zapraszamy na konferencję naukową zatytułowaną „Wspieranie aktywności lokalnej wśród seniorów – innowacyjny model interwencji społecznej” oraz otwarcie Referencyjnego Ośrodka Badawczego (ROB). Wydarzenia zaplanowano na 1 grudnia br. (czwartek), początek o godz. 10.00 na kampusie Młociny Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przy ul. Wóycickiego 1/3, budynek nr 23, aula 105.

Program konferencji >>>

Wykład dr Beaty Nessel-Łukasik zatytułowany „Postmuzeum jako zwornik różnego typu wspólnot”

Katedra Socjologii Kultury zaprasza na wykład dr Beaty Nessel-Łukasik „Postmuzeum jako zwornik różnego typu wspólnot”.  Prelekcja jest zorganizowana w ramach projektu finansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki „Społeczna odpowiedzialność publicznych instytucji kultury- przykład muzealnictwa”.

Link do wydarzenia https://fb.me/e/3LquAI4lE

Seminarium naukowe „Przemoc-Niemoc?” – 26.04.2022 r.

Katedra Socjologii Rodziny, Edukacji i Wychowania oraz Zakład Gerontologii i Polityki Społecznej przy współpracy Sekcji Socjologii Życia Rodzinnego i Intymności Polskiego Towarzystwa Socjologicznego serdecznie zapraszają na seminarium naukowe „Przemoc – Niemoc?”, które odbędzie się 26 kwietnia 2022 r. (wtorek) w auli 105, bud. 23 na Kampusie Młociny UKSW (10:00 – 12:45).

Konferencja naukowa Socjologia zdrowia psychicznego – problemy, wyzwania, konteksty. Ujęcie interdyscyplinarne – 09.05.2022 r.

W imieniu Katedry Socjologii Zdrowia i Pracy Socjalnej UKSW, Koła Naukowego Studentów Pracy Socjalnej UKSW oraz oraz Sekcji Socjologii Zdrowia i Medycyny Polskiego Towarzystwa Socjologicznego, mamy zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt.

Socjologia zdrowia psychicznego – problemy, wyzwania, konteksty. Ujęcie interdyscyplinarne

Konferencja odbędzie się dnia 9 maja 2022 roku, w formule online.

Link dla biernych uczestników konferencji:

PROGRAM >>>

Komunikat >>>

Karta zgłoszenia >>>

Konferencja naukowa „Socjologia religii a zmiana społeczna – stan i perspektywy”. Pamięci ks. prof. Władysława Piwowarskiego i prof. Edwarda Ciupaka” – 01.12.2021 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału online w ogólnopolskiej konferencji naukowej Socjologia religii a zmiana społeczna – stan i perspektywy. Pamięci ks. prof. Władysława Piwowarskiego i prof. Edwarda Ciupaka, organizowanej przez Katedrę Socjologii Religii w Instytucie Nauk Socjologicznych UKSW oraz Sekcję Socjologii Religii Polskiego Towarzystwa Socjologicznego (PTS), która zaplanowana jest na 1 grudnia 2021 r.

Link dostępowy do konferencji:

Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia:

Socjologia religii a zmiana społeczna – PROGRAM >>>

Strona internetowa naszej konferencji: