Spotkanie z władzami Wydziału Społeczno-Ekonomicznego

Szanowni Państwo, Studenci I roku studiów stacjonarnych kierunków: Socjologia i Praca socjalna, prowadzonych w naszym Instytucie, zapraszamy na spotkanie z władzami Wydziału Społeczno-Ekonomicznego oraz Kierownikami kierunków, które odbędzie się 29 września 2020 r. o godzinie 09.00 w Auli Schumana (budynek 21).

Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej oraz stacjonarnej.

Osoby, które zgłosiły uczestnictwo w formie stacjonarnej proszone są  o zaopatrzenie się we własne artykuły piśmiennicze oraz środki ochrony indywidualnej: maseczka ochronna/przyłbica, rękawiczki jednorazowe.

Pozostali Państwo otrzymali link do spotkania w aplikacji Cisco Webex - konieczne zainstalowanie aplikacji, instrukcja jest dostępna na stronie:

30 września 2020 r. o godzinie 10.00 zapraszamy na szkolenie on-line z Samorządem Studentów. Spotkanie odbędzie się również w aplikacji Cisco Webex. Link do spotkania został już Państwu przesłany.